Hledáte kačírek bez nadměrného znečištění? Vsaďte na vymývaný kačírek, který dobře poslouží i pro dekorační účely. Co jím obsypat rostliny, keře nebo dokonce bazén? Využít ho můžete i při vytváření okrasných chodníků nebo realizaci střech zatížených kačírkem.

Kačírek se od jiných drtí a štěrků liší tím, že jde o směs kameniva a valounů různých zrnitostí a barev. Na zahradě má odvádět vodu, takže ho můžete nasypat tam, kde je vlhko a dlouhodobě tam neroste tráva.

KAČÍREK BRATČICKÝ - TŘÍDĚNÝ

Kačírek bratčický

Kačírek bratčický tříděný v různých barevných odstínech plní dekorativní i praktickou funkci. Kromě toho, že pěkně vypadá se hodí i k vyrovnávání terénních nerovností nebo výrobě betonu.

KAČÍREK DUNAJSKÝ - VYMÝVANÝ

Kačírek a oblázky - kačírek dunajský

Kačírek dunajský vymývaný neobsahuje nadměrné množství nečistot, je skvělý pro okrasné účely. Jeho hlavním využití je ale při realizaci střech přitížených kačírkem, můžete jej ale použít i na zahradách, při vytváření okrasných chodníků, na obsyp rostlin, stromů i ploch kolem bazénu.

KAČÍREK ČEPERKA - VYMÝVANÝ

Kačírek a oblázky - kačírek Čeperka

Kačírek čeperka vymývaný se hodí i jako přírodní filtrace vody pro rostliny a ryby nebo ho můžete využít k mulčování půdy. Je vhodný pro ozdobné posypy a okapové plochy u soklů.

Ceník

Kačírek Bratčický - tříděný 16 - 32 mm 1t 400 Kč +21% DPH
32 - 63 mm 1t 400 Kč +21% DPH
Kačírek Čeperka - vymývaný 16 - 32 mm 1t 800 Kč +21% DPH
Kačírek Dunajský - vymývaný 4 - 8 mm 1t 800 Kč +21% DPH
8 - 16 mm 1t 800 Kč +21% DPH
16 - 22 mm 1t 800 Kč +21% DPH

OBJEDNÁVKA